Сергій Поярков

До Пояркова приїхала поліція через напис на паркані "Зеля х#йло"

скріншот

Чомусь правоохоронці вирішили, що Зеля - це саме Володимир Зеленський

Відомий український художник Сергій Поярков поскаржився, що до нього приїхали правоохоронці через "заборонені надписи". Про це повідомляє "Дивогляд".

"Пів години тому  до нас приїхала поліція. Кажуть начальство послало, бо у мене тут є "заборонені надписи", (я виклав ролик де я написав ЗЕЛЯ Х#ЙЛО на ВЛАСНОМУ ПАРКАНІ на підтримку ветерана, якого незаконно судять у Чернігові)", - написав художник у своєму Facebook.

Як відомо, у Чернігові судять керівника місцевого осередку "Нацкорпусу" Олександра Тарнавського, якого звинувачують у хуліганстві через напис на паркані "Зеля – х*йло". Чоловіка звинувачують в ображанні президента. Сам же він дивується, чому всі вирішили, що Зеля – це саме Володимир Зеленський.

"Я їм кажу, то кличте тоді своє керівництво, зараз буде телебачення, адвокати, активісти, ветерани , готуйтесь публічно пояснювати, де ви бачили в нашому законодавстві таке дебільне формулювання як "заборонені надписи", ким, коли і де заборонені. Конституцію будете у мене до ранку вчити. Втекли тихенько", - додав Поярков.

Нагадаємо, у 2019 році на Київщині судили чоловіка, який назвав місцевого міського голову "Гандоном". Однак той довів у суді, що мав на увазі французького письменника-фантаста Іва Гандона.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ