Індійське весілля

В Індії поліція заарештувала нареченого, який вимагав за придане лабрадора та рідкісну черепаху

Shutterstock

Середня вартість черепахи з 21 кігтем оцінюється у розмірі, еквівалентному від 182,5 тис до 365 тис грн

В Індії поліція заарештувала сім'ю нареченого внаслідок надмірних бажань останнього, який відтягував проведення весілля. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Times of India.

У місті Аурангабад наречені, які заручилися у лютому цього року, планували провести весілля. Ще взимку рідні хлопця отримали у придане золоту каблучку вартістю майже 2 лакха (200 тис рупій або 73 тис грн) і ще 10 лакхів (1 млн рупій або 365 тис грн), щоб влаштувати наречену на престижну роботу.

Однак, рідні нареченого досі не виконали свої зобов'язання, а також вирішили підвищити свої вимоги – вони хотіли стати власниками рідкісної черепахи з 21 кігтем, чорного лабрадора та традиційної індійської лампи.

Місцеве населення в Індії вважає, що ця черепаха приносить удачу та допомагає шукати скарби. Її середня вартість – від 5 до 10 лакхів (500 тис – 1 млн рупій або 182,5 тис – 365 тис грн).

Сім'я нареченої почала шукати черепаху, але безуспішно. Рідні дівчини повідомили про це сім'ї нареченого, що спровокувало сварку.

Батьки хлопця почали погрожувати, що скасують весілля. Це почула наречена та вирішила, що більше не буде задовольняти вимоги нареченого. Замість цього вона попросила рідних хлопця повернути усі подаровані цінності, але ті відмовилися.

Потім батько нареченої звернувся до поліцейських, які стали на бік дівчини та її рідних. У підсумку правоохоронні органи притягнули хлопця та його сім'ю до відповідальності.

"Спираючись на скаргу, подану батьком нареченої, хлопця та п'ятьох членів його сім'ї заарештували та притягнули до кримінальної відповідальності за злочинне зловживання довірою та обман", – зазначив інспектор поліцейського відділку Османпура Діліп Таре.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Франції військовий оригінально зробив пропозицію руки й серця коханій.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ