Обручки на фігурі дерев'яного розбитого серця, з молотом судді на тлі

У Китаї молодята після години у шлюбі подали на розлучення – чому це сталося

Shutterstock

Дружина вважає, що у випадку розлучення вона має отримати 300 тисяч юанів (приблизно 1,2 млн грн)

У Південно-Західному Китаї молодята провели весілля та одружилися, але усього через годину чоловік вирішив розлучитися. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Global Times.

За словами хлопця, він не хотів одружуватися з дівчиною, але вчинив так під її тиском. Вони, як він стверджує, перестали зустрічатися ще до весілля, але дівчина не залишала його в спокої.

Зокрема, вона писала багато повідомлень і постійно говорила про весілля. Судячи з усього, її методика виявилася ефективною, бо китаєць все ж таки вирішив одружитися.

Втім, після весілля він розчарувався у цій ідеї, але виникла проблема – дружина сказала, що він має виплатити компенсацію розміром 300 тисяч юанів (приблизно 1,2 млн грн), якщо хоче з нею розлучитися.

Молодятам не вдалося самостійно вирішити цю проблема, а тому вони звернулися до суду, де прохання про розлучення відхилили. Це обґрунтували відсутністю доказів того, що стосунки між хлопцем і дівчиною завершилися до моменту реєстрації шлюбу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про наречену, яка побила чоловіка на весіллі за "непристойний вчинок", що потрапило на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ