Ахтем Сеітаблаєв

Після 8 років шлюбу: режисер Ахтем Сеітаблаєв розлучається з дружиною

Премія "Золотий ліфон" / Facebook

Пара виховує спільну доньку

Український кінорежисер та актор Ахтем Сеітаблаєв розлучається зі своєю дружиною Іванною Дядюрою після восьми років шлюбу. Про це чоловік розповів у програмі "Зірковий шлях", повідомляє "Дивогляд". 

Режисер розповів, що головна причина розлучення класична – "згасли почуття".  Вони втрачали силу тривалий час і врешті-решт подружжя вирішило припинити стосунки. 

"Це доволі емоційний момент в житті кожної людини. Непростий момент. Особливо, коли до цього мають відношення діти. Ніколи не можеш бути готовим, що закінчуються почуття", – зізнався Ахтем.

Чоловік розповідає, що хоче залишитися зі своєю екс-дружиною "добрими друзями" і підтримувати контакт одне з одном, а за потреби й допомагати одне одному:

"Я сподіваюсь, ми залишимось добрими друзями. І так само будемо тримати в полі зору один одного і за необхідності допомагати. Ми з Іванною справді зробили багато чого, починаючи з телевізійних фільмів, закінчуючи "Хайтармою" і "Кіборгами". Співпраця теж додала, скажімо, до кейса своїх важелів", – додав Сеітаблаєв.

Нагадуємо, що Ахтем Сеітаблаєв та Іванна Дядюра одружилися у 2013 році. Цей шлюб став другим для режисера. Подружжя виховує спільну доньку Сафію. Також у Ахтема є діти від попередніх стосунків – донька Назли та син Селім. Івана також має сина Анатолія, якого Ахтем виховав як рідного. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск розлучається зі співачкою Граймс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше