вії

Краще за нарощування: блогерка поділилась лайфхаком, як зробити вії довшими

Depositphotos

Довгі та густі вії – мрія кожної дівчини. Прагнучи зробити свій погляд більш яскравим, жінки вдаються до нарощування. Але чи можна обійтися без цього?

Користувачка TikTok під нікнеймом makeupbylxna поділилася чудовим лайфхаком, з яким найкоротші вії виглядатимуть довшими навіть без нарощування, повідомляє "Дивогляд"

Приємним стало те, що для цієї процедури вам знадобиться звичайна туш для вій та трошки часу. 

Натягніть свою шкіру з зовнішнього боку ока за допомогою пальця. Це необхідно для того, щоб ваші вії не "злипалися" одна з одною. 

Далі візьміть пензлик від туші та тримайте його перпендикулярно до очей. Так, традиційно жінки тримають туш у горизонтальному положенні, однак для цього методу її треба тримати вертикально. 

Зробіть кілька рухів по віях, починаючи з внутрішнього кутка ока у напрямку до зовнішнього. Після цього переверніть щіточку у горизонтальне положення та звичним способом ще раз профарбуйте вії. Ви одразу ж помітите, як ваші очі стануть яскравішими та візуально більшими. 
@makeupbylxna

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що чоловік підрівняв волосся дружині і вразив мережу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше