Ріанна

"Це прозвучить доволі лицемірно, але…": Ріанна розповіла, про які свої відверті вчинки шкодує

instagram.com/badgalriri

Одна подія докорінно змінила її погляди

Барбадоська виконавиця Ріанна розповіла про свої роздуми після того, як стала матір'ю двох дітей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Vogue.

Співачка визнала, що вона відчуває сором за свої провокативні образи в минулому, які були дуже відвертими. Роздумуючи над минулими подіями, вона відверто не розуміє, як можна було носити такі вбрання, які розкривали її інтимні деталі тіла.

За словами Ріанни, коли вона стала матір'ю, її уподобання в одязі раптово змінилися, і тоді вона усвідомила свої попередні помилки у стилі.

"Це прозвучить доволі лицемірно, але…Я зробила багато дурниць за своє життя. Я ходила з оголеними сосками, з спідньою білизною, яка видніється з-під одягу...Втім, багато речей я переоцінила тоді, коли стала мамою. Нині вже мислю як молода досвідчена жінка та мама. Я усвідомила, що нізащо б більше не одягла такі речі. Я просто дивуюся собі: "Я справді робила це? Дійсно, соски, які просвічуються?", – поділилася вона.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що коханому Ріанни та популярному артисту загрожує 24 роки у в'язниці.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ