Кава по-ірландськи

Учені назвали нову користь кави з молоком

Shutterstock

Це питання було суперечливим, але дослідження показали позитивний ефект

Науковці з Данії встановили, що кава з молоком позитивно впливає на здоров'я людини. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на HealtNews.

Експерти встановили, що кава містить у собі антиоксиданти, які зв'язуються з молочними білками. У свою чергу це призводить до подвоєння протизапальних властивостей напою.

У каві містяться такі антиоксидантні сполуки, як поліфеноли. Вони захищають клітини від пошкоджень, а також легко засвоюються організмом. Водночас варто врахувати, що не всі поліфеноли відносяться до легкозасвоюваних, тож потребують додаткових сполук, якими можуть виступати білки.

Експерти проаналізували, чи можуть молочні білки посилити кавові поліфеноли для позитивного ефекту на організм. Спочатку науковці побудували модель запалених клітин, а після цього обробили молекулами молочних білків і кави. 

Професор Маріанни Ніссен Лунд з факультету харчових наук Університету Копенгагена відмітив, що експеримент продемонстрував позитивну реакцію сполук, в результаті чого протизапальні властивості кави посилюються вдвічі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився трьома фактами про користь кави для організму.

Дивіться також відео 5 каналу: ГРУЗИНСЬКІ ДОБРОВОЛЬЦІ, які воюють за Україну ще з 2014 | Особливий погляд

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ