Кавові звички, які пришвидшують старіння

Суперечок щодо користі та шкоди кави існує багато

Одні науковці стверджують, що цей напій додає бадьорості та енергії організму людини, у той час, як інші шукають негативний вплив кави на здоров'я.

Однак, навіть найкорисніший напій можна зробити шкідливим для здоров'я. Про кавові звички, які шкодять організму та пришвидшують старіння, розповідає "Дивогляд". 

  • Кава замість сніданку

Багато кавоманів надають перевагу насолоджуватися цим напоєм перед сніданком. Однак, докторка медичних наук, генеральна директорка NY Nutrition Group Ліза Московиць запевняє, що звичка випивати каву перед першим прийомом їжі може суттєво вплинути на загальне здоров'я і самопочуття.

Така звичка може призвести ще й до дефіциту поживних речовин і пришвидшити процес старіння організму. Водночас, експерти запевняють, що снідати необхідно впродовж години після пробудження, а пропуск сніданку може спричинити ще й зниження когнітивних функцій.

  • Додавання до кави вершків та цукру

Різні підсолоджувачі мають негативний вплив на здоров'я людини, а також призводять до збільшення ваги. Саме тому рекомендовано відмовитися від додавання до кави цукру, сиропів і навіть вершків. 

"Помірна кількість цукру у вашому раціоні – це нормально, але регулярне перебільшення – вже зловживання", – каже Московіц.

Спеціалісти запевняють, що велика кількість доданого цукру погіршує зовнішній вигляд шкіри обличчя, шкодить рівню колагену в ній і з часом сприяє зниженню еластичності.

  • Вживання кави замість води 

Під час спраги впродовж дня не варто вгамовувати її кавою. Вода – це незамінна рідина, якої потребує наш організм, а її дефіцит провокує зневоднення організму, що має негативний вплив на шкіру, травлення, рівень енергії та засвоєння поживних речовин.

  • Кава протягом всього дня 

Найкращий час для кави – ранок. Кофеїн може негативно вплинути на здоровий сон та перешкоджати відновленню нашого організму. Разом із цим, погіршення сну може призвести до швидкого старіння організму, що у свою чергу може сприяти розвитку вікових захворювань.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами трьома фактами про користь кави для організму.

Дивіться тако відео 5 каналу: Кав'ярня "Незалежність": як пара з Херсону вирвалися з окупації та відкрили бізнес в Києві.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше