Кава

Випита перед шопінгом кава впливає на кількість покупок і витрачених коштів – дослідження

Shutterstock

Маркетинговий хід, про який ви не здогадувалися

Сьогодні вчені приділяють багато уваги дослідженню користі та шкоди кави для людини. Але, чи знали ви, що вживання цього напою може бути пов'язано з шопінгом. Як кава впливає на імпульсивні покупки, розповідає "Дивогляд" із посиланням на usf.edu.

Науковці з Університету Південної Флориди провели експеримент, з метою з'ясувати, як кофеїн впливає на кількість грошей, яку ви витрачаєте на шопінг. Учені закцентували увагу на кав'ярнях, які стоять біля входів у магазини або торговельні центри.

Здавалося б, що нічого незвичного в цьому немає, але науковці стверджують зворотнє. Як з'ясувалося, коли людина споживає кофеїн перед шопінгом – вона витрачає на 50% більше грошей і купує на 30% більше товарів у порівнянні з людьми, які не вживали кофеїн.

"Кофеїн, будучи потужним стимулятором, що вивільняє дофамін у мозку, збуджує розум і тіло. В результаті людина стає неймовірно енергійною, імпульсивною та менше може себе контролювати, що призводить до безлічі непотрібних покупок і витрачених грошей", – сказав провідний автор дослідження Діпаян Бісвас із Університету Південної Флориди.

Разом із цим, варто пригадати про популярну послугу в багатьох відомих магазинах одягу або взуття та аксесуарів. Консультант пропонує покупцям чашечку кави, в якості комплімента від магазину. Найчастіше відвідувачі приймають таку пропозицію.

Тепер ви знаєте, що насправді кава у торговельних центрах або в магазинах є не лише компліментом, але й прихованим маркетинговим ходом, який, як з'ясувалося, виявився доволі ефективним.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами трьома фактами про користь кави для організму.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ