Жінка погано себе почуває

Втілення користі: експерти назвали найкращу рибу для зменшення запалення в організмі

Shutterstock

Певна їжа зменшує ризики серйозного захворювання та хронічного запалення

Учені вважають, що гостре запалення може бути спровоковане захворюванням або травмою, бо тоді наш імунітет посилає білі кров’яні тільця для допомоги. На щастя, існують різні продукти, які будуть корисними для боротьби з запаленням. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NCBI.

Запалення може спровокувати серйозну хворобу чи просто бути сигналом від нашого організму про те, що присутні проблеми зі здоров'ям. Це явище може затягнутися та стати хронічним внаслідок надмірної маси тіла, зайвих токсинів і тривалих травм.

Хронічний характер може бути спровокований поганою їжею, а саме:

  • продуктами з додаванням цукру
  • фаст-фудом
  • обробленими хлібобулочними виробами

Втім, на противагу їм існують продукти, які допоможуть боротися із запаленням. Зокрема, цього разу розповіли про жирну рибу. На думку експертів, найкраща протизапальна серед неї – скумбрія.

Справа у тому, що вона має найбільше Омега-3 жирних кислот серед усіх сортів: близько 2,5-2,6 г Омега-3 жиру в порції 100 г. Саме вони зменшують ризики серйозного захворювання та хронічного запалення.

Скумбрія
Скумбрія
Фото: Shutterstock

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що дієтологи назвали напої, які посилюють запалення в організмі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ