Таксі

Як не підхопити коронавірус у таксі – поради

Shutterstock

Заразитися на коронавірус сьогодні можна майже усюди: у магазині, кафе, кіно та під час пересування у громадському транспорті. Щоб дещо зменшити небезпечні ризики, люди все частіше почали користуватися таксі з послугою "АнтіCоvid".

"Дивогляд" із посиланням на Swansea University ділиться з вами порадами, як повністю убезпечити себе та не підхопити коронавірус навіть у максимально ізольованому автомобілі. 

Не є таємницею, що вірус SARS-CoV-2 дуже швидко поширюється не лише при кашлі та чханні, але й під час розмови чи дихання у невеликому просторі. 

Враховуючи це, намагайтеся кожні 5-10 хвилин при пересуванні у таксі відкривати усі вікна на 30 секунд. Додатково це варто робити, якщо хтось з пасажирів або водій кашлянув або чхнув.

Також важливим є й рівень циркуляції повітря в автомобілі. На задніх сидіннях він значно нижчий, ніж на передніх. Відповідно, у пасажирів, що сидять спереду, ризик заразитися на ковід є нижчим.

На варто нехтувати й спеціальними захисними масками, або респіраторами. Це допоможе вам не лише уникнути зараження, але й застерегти від небезпеки інших пасажирів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що головний санлікар України розповів, коли українці зможуть зняти маски.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше