Індійський штам Delta

Вакциновані люди можуть бути переносниками штаму "Дельта"

Shutterstock

Люди, що зробили спеціальне щеплення, мають у носі та горлі стільки ж вірусу, скільки й невакциновані

Люди, які пройшли повний курс щеплення від коронавірусу, можуть бути переносниками штаму "Дельта". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The New York Times.

Найагресивніший варіант ковіду поширився вже по всьому світу. Фахівці почали виробляти спеціальні вакцини, які можуть захистити від нього, натомість останні дослідження продемонстрували, що люди з щепленнями, так само, як і невакциновані, можуть передавати цей штам. 

"Варіант "Дельта" є набагато більш заразним, імовірно, що він прорве захист, який надають вакцини й може спричинити більш складний перебіг хвороби, ніж усі інші відомі версії вірусу", – повідомили у Центрі з контролю та профілактики захворювань у США (CDC).

Річ у тому, що вакциновані люди мають у носі та горлі стільки ж вірусу, скільки й невакциновані. Тож, вони із легкістю можуть поширювати цей небезпечний варіант.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи провокує вакцина від COVID-19 безпліддя або сексуальну дисфункцію.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ