Дитина дивиться мультик

Як на дітей впливає безконтрольний перегляд мультиків – лікар Комаровський

Shutterstock

Експерт відповів на питання, яке хвилює багатьох батьків

Лікару-педіатру Євгену Комаровському поставили питання у його Instagram щодо того, наскільки шкідливе для дитини "безконтрольне користування гаджетами і перевищення екранного часу в кілька разів", на яке він дав відповідь.

У однієї з підписниць блогу Комаровського така ситуація: у вихованні своєї 4-річної дитини вона дотримується  порад експертів, а тому не дозволяє переглядати мультики більше, ніж одну годину на день.

Однак проблема в тому, що двічі на місяць дитина порушує це правило і безконтрольно переглядає мультики, коли проводить час у бабусі. Саме тому у цієї мами виникло питання щодо того, як цей фактор вплине на здоров’я її дитини.

Читайте також: Учені занепокоєні тим, як гаджети впливають на розвиток дітей

За словами Комаровського, найголовніше у сім’ї – "мир і спокій". Якщо дитина має можливість двічі на місяць влаштувати такий відпочинок, то у цьому не має нічого критичного.

"Зіпсувати дитину безконтрольним переглядом мультиків за два дні два рази на місяць неможливо. Нехай бабуся робить що хоче – нічого страшного немає", – розповів він.

Більш того, цей час батьки можуть використати для того, щоб відпочити і вирішити невідкладні справи.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як близькість між батьками та дітьми впливає на їхні стосунки у дорослому житті.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ