Хвороба

Від яких продуктів необхідно відмовитися під час застуди – список

Shutterstock

Це допоможе вам швидше одужати

Ми є те, що ми їмо. Однак у часи, коли ми хворіємо, варто ретельніше ставитися до нашого раціону харчування. Дивогляд зібрав список заборонених продуктів, від яких варто відмовитися на час хвороби, аби мінімізувати навантаження на організм. 

Цукерки

Відмова від цукру на час застуди пов'язана з тим, що він провокує запалення, знижує імунітет та уповільнює роботу лейкоцитів (білих кров'яних клітин), що відповідають за боротьбу з інфекцією.

Молоко 

Молочні продукти провокують згущення слизу, що спровокує довшу затримку шкідливих алергенів в організмі. 

Кава

Кава не тільки виснажує організм, але й зневоднює його. Коли організм застуджений, така властивість кави погіршує болі у м'язах та провокує слабкість. 

Банани

Безумовно, банани – корисний продукт. Однак від них краще відмовитися на час застуди. Це пояснюється високим вмістом гістаміну, що підсилює нежить. Крім цього, банани містять забагато цукру, що знижує ефективність реакції імунної системи на хворобу. 

Макарони

Рафіновані вуглеводи погіршують властивість імунітету протидіяти застуді. Тому краще відкласти цю страву до повного одужання. 

Раніше Дивогляд зібрав Топ-3 продуктів, що покращать роботу вашого мозку та подовжать тривалість життя. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ