Зігріваючий напій

Який напій допомагає покращити пам'ять – дослідження

Shutterstock

Відомо, що він містить флавоноїди, які підвищуть рівень кисню у крові

Учені з Бірмінгемського інституту та Університету Іллінойсу назвали напій, що покращує пам'ять та розумову працездатність. Про це пише Insider. 

За словами експертів, таким напоєм є какао. Воно багате на флавоноїди – поживні речовини, що можна знайти у бобах какао. Як зазначають науковці, речовини здатні підвищити рівень кисню в крові, що дозволяє покращити кровообіг.  

У ході дослідження 18 добровольців проходили когнітивне тестування після вживання какао. Частина учасників вживала какао напій з високим вмістом флавоноїдів, а інша – плацебо напій з обробленого какао без флавоноїдів.

Як зазначає видання, першій групі вдалося впоратися з когнітивними тестами на 11% краще. Також дослідники вимірювали рівень кисню у крові учасників під час тестування. Вони виявили, що завдяки вживанню флавоноїдів учасники зуміли підвищити рівень кисню в мозку. 
 
Відомо, що флавоноїди також містяться у чаї, яблуках, ягодах, червоному вині, цибулі, капусті й гострому перці.

Нагадаємо, медики назвали напій, що допоможе зміцнити імунітет та знизить ризик захворюваності на рак. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ