Розлучення

Як розлучення впливає на здоров'я жінки – дослідження

Pixabay

Для експерименту науковці опитали 1856 жінок

Данські науковці дослідили зміни в організмі жінки після розлучення. Для цього вони поставили 1856 особам питання щодо розлучення, минулі сімейні відносини, а також їхнє фізичне та ментальне здоров'я. Про це пише Frontiers in Psychology.

У дослідженні брали участь жінки, які розлучилися протягом 5 днів після подачі заяви і не роз'їхалися з партнером до розставання. 

За даними ЗМІ, жінки погано себе відчували одразу після розлучення з партнером. Цьому сприяли конфлікти, що сталися в парі перед розлученням та протягом судового процесу. Крім цього, вони зазнавали стрес, а також відчували фізичне та психологічне напруження на організм. 

Як зазначили науковці, здоров'я жінок погіршувалося незалежно від того, як минуло розлучення та як вони піклувалися про себе. Водночас на фізичне здоров'я жінки краще впливав високий фінансовий дохід та відсутність розлучень до цього часу. Крім цього, особи, які стали ініціатором розставання, відчували себе спокійніше. 

Раніше учені дослідили, як впливає на людину перенесене в дитинстві розлучення батьків. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ