Сонце

У грудні очікуються потужні магнітні бурі, які можуть вплинути на здоров'я людей

Фото Nasa

Погіршення стану можуть відчути навіть люди, які не мають метеочутливості

Останній місяць 2020 року відзначиться низкою геомагнітних бур, деякі з яких можуть суттєво вплинути на самопочуття метеочутливих людей. Про це повідомляють у Лабораторії рентгенівської астрономії сонця ФІАН.

Кілька незначних бур очікується на початку місяця: 3,4 і 10 грудня. Вони можуть викликати погіршення самопочуття, головний біль, запаморочення, втрату концентрації та дратівливість.

Після 10 грудня очікується спокійний тиждень. А от 17 почнеться потужна геомагнітна буря, яка триватиме аж до 22 грудня. Пік цієї активності припаде на День святого Миколая – 19 грудня. У цей період погіршення самопочуття можуть відчути навіть люди, які не мають метеочутливості. Особливо небезпечним цей період може бути для літніх людей та людей з хронічними захворюваннями.

Раніше "Дивогляд" наводив поради медиків про те, як вберегтися від негативних наслідків підвищеної геомагнітної активності Сонця.

Нагадаємо, 29 листопада на Сонці стався найпотужніший вибух за останні 3 роки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ