Рак легенів

Лікар розповів, як відрізнити коронавірус від раку легенів

Shutterstock

За словами експерта, симптоми обох хвороб достатньо схожі, однак мають кілька принципових відмінностей

Представник британської асоціації у боротьбі з онкозахворюваннями Роберт Рінтул розповів, як відрізнити рак легенів від коронавірусу. Про це пише The Sun

За словами експерта, до найпоширеніших симптомів раку легенів належать: постійний кашель, біль у грудях та задишка, що схожі на ознаки коронавірусу. 

Однак COViD-19 відрізняється від раку легенів втратою запаху та смаку, лихоманкою та болями у м'язах. Крім цього, зазвичай ці симптоми з'являються неочікувано та тривають протягом 1-2 тижнів. 

"Сухий кашель із лихоманкою, болем у м'язах та втратою нюху може свідчити про COVID-19. Однак якщо ваш кашель триває понад три та більше тижнів, і ви, можливо, втратили частину ваги, відчуваєте втому та кашляєте кров'ю – це може свідчити про рак легенів", – пояснив лікар. 

Також спеціаліст додав, що коронавірус дає про себе знати стрімко, а рак розвивається поступово протягом кількох тижнів або навіть місяців. 

Раніше медики назвали напій, що допоможе зміцнити імунітет та знизить ризик захворюваності на рак.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ