Депресія

Фізично слабкі люди частіше страждають від депресії – дослідження

Shutterstock

Учені проаналізували дані 153 тисяч добровольців, аби дійти такого висновку

Британські вчені дійшли висновку, що фізична слабкість та низька витривалість пов'язані з ризиком розвитку депресії та тривожності. Про це пише BMC Medicine.

Експерти проаналізували дані про майже 153 тисячі добровольців, кожен з яких пройшов два тести, аби визначити рівень фізичної сили. Для цього вони вимірювали силу хвату за допомогою динамометра та витривалість під час заїзду на велотренажері, що допоміг виміряти обсяг спожитого кисню. 

Також науковці проаналізували дані щодо здоров'я пацієнтів, їхніх демографічних даних, зросту та ваги. Крім цього, вони зібрали інформацію щодо наявності у добровольців симптомів депресії та тривожності протягом семи років експерименту. 

Виходячи з результатів тестів на динамометрі та біговій доріжці, учасників розділили на три групи: низьку, середню та високу фізичні сили та витривалість. 

За словами вчених, ризик розвитку психічних та тривожних розладів був найвищим у фізично слабких осіб на 98% та 60% відповідно. Ризик розвитку будь-якого психічного розладу у них також був вищим на 81%.

Раніше стало відомо, що галюциногенні гриби ефективніші в боротьбі із психічними розладами, ніж антидепресанти. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ