Прищі

Учені знайшли нетиповий спосіб лікування акне

Shutterstock

На їхню думку, виникнення прищів пов'язане з білком GATA6

Близько 650 млн людей з усього світу страждає від акне. Нещодавно дослідники з'ясували, що головну роль у виникненні прищів відіграє білок GATA6. Про це пише Naked Science.

Раніше однією з причин акне вважали запалення волосяних фолікулів та сальних залоз, що виділяють серум. 

Зараз учені переконані, що в людей, які страждають від прищів, експресія білка GATA6 знижена. Підвищити експресію можливо за допомогою ретиноїдів – похідних від ретинолу, які вже використовували при лікуванні прищів. Проте тепер це потрібно робити іншим шляхом. 

Також науковці назвали ізотретиноїн як ефективні ліки проти акне, проте з низкою побічних ефектів.  Саме тому нове відкриття дозволяє розробити новий метод лікування акне без побічних ефектів. 

Продукти з вмістом вітаміну А добре працюють не тільки від вугрів, а й від вікових змін. Саме тому сироватки з ретинолом використовують, щоб прискорити оновлення клітин шкіри, та вироблення колагену.

 

Вітамін А у складі косметичних засобів позитивно впливає на пігментні плями, текстуру і тон шкіри.

Раніше у тілі людини знайшли невідомий орган.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ