Весільний торт

Шок перед весіллям: 27-річна жінка дізналася, що вона насправді чоловік

Shutterstock

Ще у підлітковому віці Лі почувала себе занадто стурбованою через певні фактори

Молода жінка з провінції Хубей (Китай) отримала шокуючу новину перед своїм весіллям: виявилося, що вона насправді народилася чоловіком. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на South China Morning Post.

Медичне обстеження виявило наявність чоловічих статевих хромосом у 27-річної Лі Юань (ім'я змінено з етичних міркувань).

Ще у підлітковому віці Лі почувала себе занадто стурбованою через відсутність менструацій та затримку у розвитку грудей. У 18 років вона звернулася за допомогою до лікарні, де отримала діагноз щодо аномального рівня гормонів.

Хоча лікарі рекомендували їй пройти генетичний аналіз, Лі не вважала це серйозним до того моменту, поки не вирішила пройти повне медичне обстеження перед шлюбом.

Після тривожного очікування результатів, діагноз, який встановив лікар-гінеколог Дуань Цзе, підтвердився: Лі страждає на рідкісну вроджену гіперплазію надниркових залоз (ВГНЗ). Простіше кажучи, у неї чоловічі статеві хромосоми і яєчко у черевній порожнині, хоча вона зовні виглядає, як жінка.

Пізніше виявилося, що обидва батьки Лі були носіями рецесивних генів, які й призвели до цього розладу. Ймовірність передачі хвороби їй у спадок становила 1 до 4.

Лікар Дуань Цзе запропонував провести операцію з видалення яєчка у животі Лі, оскільки в майбутньому це може призвести до розвитку раку. У квітні пацієнтку успішно прооперували. Тепер їй потрібні регулярні обстеження та тривала гормональна терапія.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що популярна акторка показала свою доньку, батьком якої є її син.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ