Смартфон

Чи можна читати молитви зі смартфона – священник звернув увагу на деякі нюанси

Shutterstock

Актуальне питання для тих, хто хоче мати необхідні релігійні тексти у гаджеті

Протоієрей церкви Святителя Іоана в Ужгороді, Віктор Палош, поділився своїми роздумами щодо можливості молитися за допомогою смартфона. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його YouTube-канал.

За його словами, все залежить від конкретного приходу чи монастиря, в якому людина збирається молитися. Багато старовинних монастирів забороняють знімання чи відеозаписи на камери, тому використання телефону в них може бути сприйняте як порушення правил безпеки.

Проте, якщо немає спеціальних обмежень і особливого благословіння, то можна використовувати смартфон у храмі навіть для читання молитов.

Він також зазначив, що щодня молиться за здоров'я тих, хто розробив та створив усі ці сучасні гаджети, які використовуються в наш час. За словами протоієрея, у цих пристроях можна знайти різні частини святого письма, дізнатися історії святих та швидко знайти потрібну молитву.

Однак, він підкреслив, що якщо вас попередили у храмі щодо використання смартфона, краще його не використовувати, оскільки деякі можуть сприйняти це як неуважне ставлення до богослужіння. Все залежить від дозволу духовного керівника приходу.

Раніше "Дивогляд" розповідав про 7 сильних молитов, щоб звертатися до Господа за захист рідних і близьких людей.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ