Телескоп

Сенсаційне дослідження: вчені знайшли біля Землі планету, на якій, ймовірно, є життя

Shutterstock

Вона має більшу масу, ніж Земля

Астрономи розглядають можливість існування позаземного життя на планеті під назвою К2-18b, яка знаходиться на відносно близькій відстані від нас. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Вони так вважають, бо виявлену там органічну сполуку можуть виробляти тільки живі організми. Планета К2-18b вважається планетою-океаном, що має кам'янисту структуру та багату на водень атмосферу, а також океан із рідкої води на поверхні. Такий висновок зроблено на основі даних спостережень, попри те, що цей світ розташований на відстані 120 світлових років від нас.

Астрономи вважають, що планети такого типу є досить поширеними в нашій галактиці. К2-18b має більшу масу, ніж Земля, і її діаметр у 2,6 рази більший, але вона все одно перебуває в зоні населеності своєї зірки. Це дає підстави вченим вважати, що на цій планеті може існувати позаземне життя.

"На Землі цей газ має лише одне джерело. Він виробляється лише життям, переважно фітопланктоном у морському середовищі", – розповіли у NASA.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що космічний телескоп Hubble виявив понад тисячу невідомих раніше астероїдів у сонячній системі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ