Алехандра Родрігес

Уперше в історії на конкурсі краси перемогла 60-річна учасниця – фото

Фото independent.co.uk

"Я дуже рада представляти нову парадигму в конкурсах краси"

На конкурсі краси "Міс Всесвіт Буенос-Айрес" перемогу здобула 60-річна жінка Алехандра Родрігес, передає "Дивогляд" із посиланням на Independent.

Учасниця обійшла 34 кандидатки, які були значно молодші за неї. Після перемоги на "Міс Всесвіт Буенос-Айрес" Алехандра Родрігес візьме участь у національному конкурсі краси, який відбудеться 25 травня.

Нова володарка корони зазначила, що вона "любить ламати стереотипи" і закликає всіх жінок вірити у себе та свою красу у будь-якому віці.

"Я дуже рада представляти нову парадигму в конкурсах краси, тому що ми відкриваємо новий етап, на якому жінка – це не лише фізична краса, а й інший набір цінностей. Я думаю, що судді побачили мою впевненість і мою пристрасть", – прокоментувала свою перемогу модель.  

Алехандра Родрігес
Алехандра Родрігес
Фото: Фото independent.co.uk

Жінка працює адвокаткою та журналісткою. Вона пропагує здоровий спосіб життя та регулярні заняття спортом. Алехандра Родрігес розкрила також свій секрет краси, який допомагає їй зберігати молодість.

"Тричі на тиждень займаюся спортом, іноді практикую голодування і ретельно підбираю доглядову косметику", – зізналася жінка.

Алехандра Родрігес
Алехандра Родрігес
Фото: Фото independent.co.uk

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українка показала свій національний костюм на конкурс "Міс Світу 2023".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ