Мілена Мельничук

"Х*хлушка": українка розповіла про цькування і "дружбу" з росіянами на конкурсі "Міс Європа-2024"

@milena.melnichuk / Instagram

"У тебе війна? А чого ти тоді ц*цьками трясеш на конкурсі краси?"

Учасниця конкурсу "Міс Європа-2024" від України Мілена Мельничук розповіла про цькування та погрози з боку конкуренток, передає "Дивогляд".

У своєму Instagram дівчина оприлюднила звернення, в якому заявила про цькування на конкурсі зі сторони росіян. Так, українська модель наголосила на тому, що начебто неодноразово отримувала дзвінки з погрозами від громадян росії та чула у свій бік неприємні висловлювання на кшталт "нацистка" і "фашистка".

"Під час конкурсу мене змушували фотографуватися з росіянкою. Коли я агресивно відмовляла – мені погрожували і говорили, що я тупа і нічого не розумію. Росіянка самостійно намагалася завжди сісти поруч і сфоткатися", – заявила Мельничук.

За словами українки, дизайнер конкурсу краси "Міс Європа" начебто навмисно видав їй та учасниці від росії однакові сукні, щоб дівчата "були як подруги". 

"Хореограф конкурсу поставив мене поруч із росіянкою на сцені, коли я попросила переставити мене, він сказав російською мовою: "Мені по*уй на війну в Україні". Під час самого фіналу цей хореограф кричав мені на сцені "хохлушка", – розповіла вона.

У своєму Instagram Мілена Мельничук опублікувала відео з автобуса, в якому конкурсантка "Міс Європа" з білорусі бажає смерті її братові та називає Україну агресивною країною.

"У тебе війна? А чого ти тоді ц*цьками трясеш на конкурсі краси? Якого хріна ти приїхала на конкурс краси?", – кричить вона.

Конкурс краси "Міс Європа" цього року пройшов у ліванському Бейруті. Перемогу здобула учасниця від росії – уродженка Казані Роза Гадієва, а третє міце присудили громадянці білорусі Ірині Максимович.

Українка Мілена Мельничук заявила, що за перемогу Гадієвої російський Мінкульт начебто дав хабар у розмірі 20 тис євро, а за білоруску заплатили 5 тис євро.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що дискваліфікована учасниця конкурсу "Міс Україна" підтвердила стосунки з російським бізнесменом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ