Піца

Піца з 1001 сортами сиру встановила світовий рекорд – цікава історія її створення (відео)

Guinness World Records

"Це був справжній подвиг"

У Франції спекли піцу, яка побила світовий рекорд за кількістю сортів сиру. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Книгу рекордів Гіннеса.

До рекордного творіння увійшли 940 французьких сирів і 61 сир з інших частин світу. Його авторами стали французькі кухарі-піцейоли Бенуа Брюель та Фаб'єн Монтелланіко.

Минулий рекорд приготування піци з 834 видів сиру належав Моргану Ніке, який зробив це у 2021 році. Щоб встановити новий рекорд довелося нарізати по 2 грами кубика кожного сиру та додавати його поверх основи піци.

"Нам довелося заздалегідь приготувати тісто для піци, щоб воно не порвалося під вагою всього цього сиру", – розповів Брюель.

Ентузіасти клали м'які сири поверх твердих, а щоб вони не посипались, використовували форму для випікання навколо піци. Це дозволило залишатися страві цілою, коли її готували. За 2 хв форму для печива прибрали, а піца повернулася до духовки на 20 секунд.

Цікаво, що для Брюеля це не унікальне досягнення – у 2020 році він скористався 254 різними сирами, щоб приготувати піцу. Цього разу він протягом п'яти місяців подорожував Францією, шукаючи додаткові сорти сиру. Деякі люди навіть безкоштовно віддавали йому власний сир, коли дізнавалися, для чого вони потрібні.

"Це був справжній подвиг – перебувати серед сироробів, а також перебувати на фермах і зустрічатися з виробниками, які так захоплені своєю професією", – поділився Бенуа.

Також "Дивогляд" розповідав про простий рецепт піци на сковороді за 5 хвилин.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ