Печера

Археологи зробили моторошне відкриття у мексиканській печері – фото

National Institute of Anthropology and History (INAH)

Це відкриття викликає певні питання

В Мексиці археологи виявили приховану поховальну камеру майя, розташовану в печері. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Arkeo News.

Це відкриття відбулося під час вивчення нової стежки для відвідувачів, яка пролягала між двома храмами. Велика скеля перекривала вхід до цієї таємної печери всередині міста майя.

Після видалення цього бар'єру археологи виявили скелетні рештки декількох осіб. Зокрема, було знайдено вісім добре збережених поховань дорослих, які зараз перебувають на подальших етапах досліджень.

Печера
Печера
Фото: National Institute of Anthropology and History (INAH)

Поза тим, були зафіксовані різноманітні скелетні залишки тварин, пов'язаних із похованнями. Серед них – домашні собаки, миші, опосуми, олені, кажани, черепахи, акули та інші види.

Деякі кістки були оброблені як артефакти, такі як пробійники та голки, відображаючи культурні практики даної області. Це відкриття не лише розкриває відомості про поховальні звичаї майя, але й викликає питання про обставини, що оточували людей, яких знайшли в цій прихованій поховальній камері.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Норвегії знайшли 1000-річний артефакт, який може бути пов'язаний з Ярославом Мудрим.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ