Риболовля

Родина під час риболовлі знайшла корабель, який затонув у XIX столітті – фото

Shutterstock

"Я був здивований, що ніколи не бачив його раніше"

У США батько та донька знайшли затонулий 37-метровий корабель "Джордж Л. Ньюман", коли займалися риболовлею. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Це сталося на озері Мічиган (штат Вісконсин). Гідролокатор Тіма Воллака та його 6-річної доньки зафіксував нетиповий об'єкт, після чого вони поділилися фото, підозрюючи, що натрапили на корабель.

Згодом фахівці за допомогою підводного дистанційного апарату дослідили цю територію і підтвердили, що йдеться про залишки трищоглового дерев'яного вітрильника. Він знаходився на глибині близько трьох метрів.

"Я був здивований, що ніколи не бачив його раніше", – сказав Воллак, бо судно "ховалося" у місці, де часто бувають люди.

На думку археологів, це 37-метровий корабель "Джордж Л. Ньюман", який затонув 152 роки тому під час руйнівної пожежі.

За словами морської археологині Історичного товариства Вісконсина Тамари Томсен, це дуже важлива знахідка, бо побудований у 1855 році корабель вважається доволі старим для корабельних аварій Вісконсина.

Він також має особливе історичне значення, бо пов'язаний з пожежею Пештіго. Ця найсмертоносніша лісова пожежа в історії США почалася, через залізничників, які розчищали землю під колії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що рибалки мали виграти $3,5 млн, але їхні плани зіпсував величезний хижак.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ