Радилівські голубці з млинцями

Радивилівські голубці з млинцями визнали нематеріальною культурною спадщиною України

Рівненська ОВА

"Ми формуємо неповторну гастрономічну спадщину України"

Радивилівські голубці внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини України, передає "Дивогляд" із посиланням на Рівненську ОВА.

Рішення про розширення переліку елементів нематеріальної культурної спадщини Україні було ухвалено Міністерством культури та інформаційної політики. Пакет документів для цього процесу спільно підготували Управління культури і туризму Рівненської ОДА, Рівненський обласний центр народної творчості та Радивилівська міська рада.

"Тож кіровоградські "Голубці" доповнено традиційною стравою з Рівненщини – "Голубці з млинцями". Ми не тільки бережемо свої традиції, а й разом з іншими областями формуємо неповторну гастрономічну спадщину України. Дякуємо Міністерству та нинішньому його очільнику Ростиславу Карандєєву за підтримку", – зауважила начальниця Управління культури та туризму ОДА Любов Романюк.

Радивилівські голубці з млинцями традиційно готують на різні свята: на Різдво, хрещення або весілля. Страва є одним з головних атрибутів місцевої Радивилівської кухні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше