Українська кухня

Білоруські прикордонними спробували "поріднитися" з українцями за допомогою борщу та переманити на свій бік – відео

Pixabay

"І коли у вас не буде з чого готувати ваш борщ – переходьте на наш бік"

Білоруські прикордонники намагалися "поріднитися" з українцями і переманити нас на свій бік за допомогою борщу. Детальніше про цей курйоз розповідає "Дивогляд".

На одному з КПП між кордонами України та білорусі картоплянники увімкнули аудіозапис про схожість українського та білоруського борщу, мовляв "в українському борщі більше квасолі, а у білоруському – більше картоплі, але тим не менш, це практично той самий борщ".

Білоруси вирішили додати ще більше свого авторського "гумору" і заявили, що "український та білоруський борщ – це борщі-сусіди і борщі-родичі". Вони також натякнули, що жодна європейська страва не нагадує борщ, а отже ця страва "це ще одна з культурних засад нашої спільної східно-слов'янської ідентичності. Борщ – це те, що нас об'єднує".

Білоруси проявили "щирість" і "відчайдушність" та запропонували українцям переходити на їхній бік:

"І коли у вас не буде з чого готувати ваш борщ – переходьте на наш бік. Спробуйте наш, білоруський борщ, Не пошкодуєте", – йшлося у аудіозаписі.

Імовірно, картоплянники ще не в курсі, що раніше ЮНЕСКО визнало борщ виключно українською стравою, тому їхній "червоний суп" відрізняється від справжнього українського борщу.

У ДПСУ вже відреагували на цей інцидент і також заявили, що білоруський так званий борщ дуже відрізняється від нашого українського:

"Нині білоруський борщ радше схожий на РОСІЙСЬКІ ЩІ, навіть якщо ви додаєте туди більше картоплі. Він зовсім не той самий, як це було до моменту, коли для його приготування ви використали ніж, який встромили у спину українців. Прикро мати сусідів, які, говорячи про якусь ідентичність та спорідненість, тяжіють до того, щоб бути рабами і не мають із нами нічого спільного".

У ДПСУ також порадили білорусам переглянути і змінити "інгредієнти" та стати вільним народом.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що білоруські прикордонники скаржаться на те, що їх ображають українці.

Дивіться також відео 5 каналу: Британський виробник зброї BAE Systems відкриє офіс в Україні

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ