Кордон України із білоруссю

білоруські прикордонники скаржаться на те, що їх ображають українці – відео

24tv.ua

"Це все з метою якогось залякування і психологічного тиску на військовослужбовців"

білоруські прикордонники поскаржилися на те, що українці ображають і залякують їх, передає "Дивогляд".

пропагандисти білоруського каналу "ОНТ" створили сюжет про "важку роботу" прикордонників з пункту "Глушковичі" Гомельського району, який межує з Житомирською областю.

Працівники прикордонної служби поскаржилися на агресію, образливі жести і написи у свій бік від українців. Крім того, вони розповіли, як одного дня українські прикордонники повісили манекен у російській формі та назвали його Валерою. 

"Встановлено макет повішеного військовослужбовця у формі російської армії, якого українські прикордонники назвали Валерою. Вони вказали, що це військовослужбовець, убитий під Києвом. Це все з метою якогось залякування і психологічного тиску на військовослужбовців, які охороняють державний кордон нашої країни", – заявив заступник начальника прикордонної застави "Глушковичі" владислав зенкович.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Білорусі покарали артистку за те, що вона виконала пісню гурту "Океан Ельзи".

Дивіться також відео 5 каналу: російські окупанти ховаються в лісах, "викурити" їх буде важко: ситуація на Херсонщині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ