Артилерія ЗСУ

Чи попередять українців про нову загрозу наступу росіян – розповів військовий експерт

Facebook / Генеральний штаб ЗСУ

У лютому 2022-го для мирних людей напад на Україну став справжньою несподіванкою

Останнім часом все частіше можна почути про новий наступ росіян на територію України. У зв'язку з цим виникло питання, чи попередять на цей раз мирних жителів про небезпеку. Детальніше розповідає "Дивогляд".

Багатьох непокоїть ймовірна загроза з боку білорусі. Особливо це відчувають мешканці прикордонних з рф та білоруссю регіонів України. Зокрема, на Рівненщині активно триває процедура мінування для затримки ворога, а військові риють окопи.

Військовий експерт Олег Жданов відмітив, що в разі серйозної загрози нового наступу рашистів жителів прикордонних регіонів обов'язково попередять та запропонують евакуюватися.

"Звичайно, повідомлять. І влада запропонує вам евакуюватися, якщо буде загроза повторної спроби вторгнення з боку білорусі або Курської, Брянської чи Бєлгородської області рф. Тому не переживайте", – запевнив Жданов.

Сподіваємося, що цього разу у мирних мешканців буде більше часу на те, щоб виїхати до більш безпечних регіонів, ніж рік тому.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що лукашенко сколихнув мережу черговими "перлами" про те, що Україна запропонувала білорусі укласти пакт про ненапад.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОВІСТКИ В КАРЕТАХ ШВИДКИХ: це вимушені дії військкомів – Кухоцька

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ