Острів

У США продають цілий приватний острів – фото та вартість

Private Islands Online

Він має цікаву особливість

У США розпочався продаж приватного острова у Флорида-Кіс, за який хочуть отримати $2,5 млн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Острів Pretty Joe Rock, він же Sea Shell Key, знаходиться неподалік від узбережжя. Його площа становить 9 190 квадратних футів (853 метри квадратних).

У 2014 році це місце показали у серії передачі HGTV "Купівля пляжу". У 2017 році ураган Ірма зруйнував на цій ділянці будинок на одну родину.

Острів
Острів
Фото: Private Islands Online

Наразі на острові запланована побудова нового будинку, з якого можна буде насолоджуватися захопливими краєвидами на Мексиканську затоку та неймовірними заходами сонця. Мережі острова під'єднані до берегової електрики та міського водопроводу, що робить його рідкісним прибережним островом.

"Pretty Joe Rock пропонує виняткову можливість зробити один із "ключів Флориди" своїм власним, як приватний притулок із будинком вашої мрії або як успішну оренду для відпочинку, як це вже було в минулому", – йдеться в оголошенні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Японії сформувався новий острів.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОЛЬСЬКІ ВОЛОНТЕРИ допомагають БЕЗПЕРЕСТАНКУ! Як саме та чому це роблять?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ