Стародавнє місто

"Ми боялися увійти без світла": чоловік знайшов під своїм будинком місто, якому 2 тисячі років – фото

haberturk.com

Він розповів, що планує робити з цим місцем

У Кайсері (Туреччина) чоловік виявив під своїм будинком підземне місто, якому близько 2 тисяч років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Haber Turk.

Коли перші жителі покинули це місто, інші користувалися ним, як сараєм та складом. Підземне містечко має кілька рівнів, які з'єднують тунелі.

"Ми переїхали до міста після закінчення початкової школи. Після того, як я поділив спадок мого батька з братами і сестрами, його дім перейшов мені. Також я купив будинки наших сусідів. Ми почали тут дослідження", – розповів 57-річний Мустафа Халиджіоглу.

За словами чоловіка, йому було невідомо, що під його оселею може бути підземне місто. Надалі він планує довести відкрите місце до ладу та демонструвати його туристам.

"Ми боялися увійти без світла. Коли ми прибирали тут бруд, було виявлено підземне місто. Ми очистили ці місця. Наша єдина мета тут – залишити спадщину про себе для майбутніх поколінь. Цей процес нас втомив як матеріально, так і морально. Працюємо тут влітку та взимку власним капіталом уже 5 років. Ми хочемо, щоб туристи, які приїжджають сюди, побачили щось замість руїн", – поділився Мустафа.

Згідно з оцінками чоловіка, площа міста становить близько 300 м², а також воно має 3-4 поверхи.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка купила будинок XIX сторіччя та знайшла там секретну кімнату.

Дивіться також відео 5 каналу: ОНЛАЙН без електроенергії! Що це за система підключення до мережі?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ