Пляшка з посланням

Доглядачі маяка запустили у воду кілька пляшок із посланнями – про що у них йдеться (фото)

Shutterstock

За допомогою цього хочуть увічнити пам'ять про цікаву історію

У штаті Мічиган (США) доглядачі історичного маяка пропонують безплатне проживання у ньому в рамках незвичайного конкурсу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Члени історичного товариства збереження маяка White Shoal Light оголосили конкурс "Послання в пляшці" у межах святкування 113-ї річниці будівлі. Вежа, яка знаходиться приблизно за 32 км на захід від мосту Макінак на озері Мічиган, – це найвищий маяк на Великих озерах.

У рамках конкурсу доглядачі скинули у протоку чотири пляшки з посиланнями від одного з чотирьох нащадків давнього доглядача Джорджа Келлера. Послання містять пропозиції про безплатне проживання для 1, 2 або 5 осіб.

Пляшки з посланням
Пляшки з посланням
Фото: White Shoal Light Historical Preservation Society

Зазначимо, що захід "Послання в пляшці" присвячений шторму в День перемир'я в листопаді 1940 року. Тоді Келлер і його колега кинули у воду послання в пляшці на той випадок, якщо вони не переживуть бурю. Їм вдалося вижити, а їхнє послання знайшли за кілька тижнів рибалки в районі Грос Кап (штат Мічиган).

"Ми прийшли до висновку, що було б чудово увічнити пам'ять про цю історію", – поділилася головна доглядачка маяка White Shoal Джилл Оре.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США знайшли пляшку з посланням, яку кинули в океан на іншому континенті.

Дивіться також відео 5 каналу: ВРЯТУВАТИ види, які зникають! Лісівники переселяють тварин з вольєрів у дику природу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ