Ілон Маск

Ілон Маск послав на три літери рекламодавців і сказав, що вони "вб'ють" Х – відео

Фото з відкритих джерел

"Це зрозуміло? Сподіваюся, так"

Американський мільярдер Ілон Маск під час виступу на конференції DealBook жорстко звернувся до рекламодавців, які влаштували бойкот соцмережі X (Twitter). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Rolling Stone.

Внаслідок останніх суперечливих заяв Маска щодо євреїв почався масовий відтік рекламодавців з X. Зокрема, це рішення прийняли Apple, Disney та інші компанії, які почали виводити свої кошти з X протягом останніх тижнів.

"Не рекламуйте. Якщо хтось намагатиметься шантажувати мене рекламою, шантажувати грошима, то йдіть до біса. Йдіть на*уй. Це зрозуміло? Сподіваюся, так", – заявив бізнесмен.

За словами Маска, якщо рекламодавці не повернуться до соцмережі, тоді цей бойкот реклами негативно вплине на його компанію.

"Це знатиме кожен на Землі. Ми помремо, і це через бойкот рекламодавців", – додав він.

Водночас Маск перепросив за свою публікацію 15 листопада, в якій підтримав антисемітський пост на X. За його словами, це був, мабуть, найгірший пост в його історії повідомлень.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Маск знову оскандалився своєю позицією щодо війни в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОЛЬСЬКІ ВОЛОНТЕРИ допомагають БЕЗПЕРЕСТАНКУ! Як саме та чому це роблять?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ