Ілон Маск

Звернувся до Зеленського: Маск знову оскандалився своєю позицією щодо війни в Україні – відео

Фото з відкритих джерел

Бізнесмен вважає, що російським військовим "можна поспівчувати" так само, як і українським

Мільярдер Ілон Маск вважає, що Україна має йти на переговори з росіянами задля уникнення нових смертей на фронті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на подкаст вченого і блогера Лекса Фрідмана.

На думку бізнесмена, українцям не потрібно відвойовувати землі, які захопили російські окупанти.

"Не треба цього робити, незалежно від того, чи буде він (Зеленський – ред.) вести діалог з президентом росії. Ситуація на полі бою склалася таким чином, що продовження наступу призведе до масових втрат. Історія не поставиться до цього прихильно", – сказав він.

Маск заявив, що Зеленському потрібно провести особисту зустріч з путіним, а не "відправляти цвіт української молоді вмирати в окопах". Більше того, мільярдер вважає, що російським військовим "можна поспівчувати" так само, як і українським.

"Вони не просилися на передову, вони просто змушені там бути, і більшість з них не мають ненависті до іншої сторони", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як Маск закликав до "припинення вогню" і заявив, що війна в Україні – це "безнадійна ситуація".

Дивіться також відео 5 каналу: БЛЕКАУТИ йому не страшні! Що придумав пенсіонер-винахідник з Дніпропетровщини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ