Книга рекордів Гіннеса

Чоловік тимчасово втратив зір при спробі побити світовий рекорд – що він робив (відео)

Shutterstock

Його старання не оцінили

Мешканець Нігерії Тембу Ебере намагався плакати протягом всього тижня, щоб стати автором світового рекорду та потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Ентузіаст зняв ролик, в якому він голосить і тримається за голову. Поряд стоїть таймер, який налічує 2 год і 7 хв. Відео стало вірусним і зібрало понад 5,3 млн переглядів.

Згодом у Тембу виник сильний головний біль, набряк очей і обличчя. Також він втратив зір на 45 хв. Блогер офіційно не подав в заявку до Книги рекордів Гіннеса, а тому, попри зусилля, його спробу встановлення рекорду не визнали.

"Щоб уникнути розчарування, важливо переконатися, що те, що ви хочете спробувати, є дійсним рекордом і що ви розумієте правила", – розповів представник організації.

@237_towncryer

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік побив рекорд з бігу на 100 метрів на підборах.

Дивіться також відео 5 каналу: "Діти для путіна": фільм-розслідування про насильницьку депортацію маленьких українців на росію

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ