Запах з рота

Як зрозуміти, що продукт почав псуватися

Shutterstock

Актуальні поради

Через відключення електроенергії їжа може значно швидше псуватися. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Dovidka.

Зокрема, йдеться про наступні категорії продуктів:

Риба

У свіжої риби завжди щільна та пружна луска, плавники – вологі та м'які, зябра – рожеві або яскраво-червоні, без слизу, а очі – прозорі й опуклі. М'ясо зазвичай пругке, вологе, соковите та зі здоровим блиском. Щоб перевірити, натисніть на нього пальцем: якщо м'ясо довго не відновлює колишню форму, то риба зіпсувалася. Також на це вказує запах аміаку.

М'ясо

Свіжа курятина завжди характеризується однорідним кольором: блідим або світло-рожевим. Сторонні запахи від продукту мають бути відсутніми. Шкірка в птиці може бути виключно білого або жовтого кольору. Якщо курятина стала липкою, занадто блідою або з плямами, має поганий запах (хімією або має кислий запах), це означає, що вона псується.

Свіжа яловичина має червоний або темно-червоний відтінок, прожилки та нейтральний запах. При натисканні поверхня м'яса швидко повернеться до попередньої форми. Якщо ви помітили сіруватість, пожовтіння і плями – яловичина почала псуватися.

Свіжа свинина має блідо-рожевий колір. Потемніння на краях шматка м'яса або неоднорідний колір може бути свідченням обвітреності м'яса.

Раніше "Дивогляд" поділився списком продуктів, які можуть довго зберігатися.

Дивіться також відео 5 каналу: КОЛИ ЗАЙДЕМО У КРИМ - ТАМ БУДЕ "СПАЛЕНА ЗЕМЛЯ"! ПОРТНИКОВ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ