Олена Зеленська

Серед 500 VIP-гостей: Олену Зеленську запросили на похорон Єлизавети ІІ

president.gov.ua

росія і булорусь на службу не приїде

Першу леді України Олену Зеленську запросили на церемонію похорону Єлизавети ІІ, яка відбудеться 19 вересня у Лондоні. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun, на службу запросили понад 500 VIP-гостей.

 
Дружина Президента України приєднається до світових лідерів і високоповажних гостей на похоронах королеви Великої Британії Єлизавети ІІ. Варто відмітити, що росію і білорусь на службу не запросили. 

"Присутність Олени Зеленської є ще одним свідченням глобальної підтримки України в умовах ізоляції росії. Британія є одним з найвірніших союзників України. Її присутність на похоронах є ознакою дружби та взаємної поваги", – йдеться в джерелі.

VIP-гості віддадуть останню шану Її Величності, відвідавши Букінгемський палац. Напередодні похорону король Чарльз ІІІ і королева-консорт влаштують для голів держав і першої леді України прийом у Букінгемському палаці. До речі, це буде перша офіційна подія у Букінгемському палаці після того, як три роки тому його відвідав Дональд Трамп. Це зібрання світових лідерів стане найбільшим у сучасній історії.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ