Чоловік, який приховує обличчя

Генштаб попередив українців про новий вид шахрайства – як себе захистити

Shutterstock

Це пов'язано з військовополоненими чи безвісті зниклими

У Генеральному штабі повідомили, що родичі військовослужбовців ЗСУ почали отримувати підозрілі телефонні дзвінки та повідомлення від шахраїв. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Міністерство оборони України.

Особливо це стосується тих військових, які знаходяться у полоні чи вважаються безвісті зниклими.

"Користуючись емоційним станом рідних та близьких, зловмисники телефонують з прихованих номерів та пропонують за грошову винагороду "надати інформацію" про військового та "сприяти визволенню з полону". Також шахраї намагаються, нібито з метою уточнення, дізнатися особисті дані українських захисників"

Українців попереджають, шо представники ЗСУ чи інших органів військового управління чи державних установ не збирають кошти, щоб вирішувати питання звільнення з полону шляхом викупу. Звільнення військовополонених – виключна компетенція органів держвлади. Будьте уважними та не ставайте жертвами шахрайства.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як вберегтися від фішингових атак.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ