Хакер

Шахраї використовують новий метод для обману вимушених переселенців – як себе захистити

Shutterstock

Це небезпечно

У Держспецзв'язку попередили українців про те, що зловмисники розсилають фейковий чат бот Є-підтримки. Про це повідомляє "Дивогляд".

Шахраї поширюють дезінформацію із наступним текстом:

"УВАГА! Центр протидії дезінформації при РНБО України роз'яснює, за якими напрямками, згідно рішення Уряду, вимушені переселенці можуть отримати державну допомогу"

Далі за текстом йде посилання імітований чат бот, який веде на фейкову сторінку "ПриватБанку". У Центрі протидії дезінформації зазначають, що у всіх своїх повідомленням про виплати ЦПД не поширював посилання на жоден чат бот.

Наголошується, що виплати здійснюють виклично через додаток "Дія", а також те, що "Дія" не має Telegram-ботів "Epitrumka_bot".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що зловмисники збирають дані про серії та номери водійських прав.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ