Мікроорганізми

Може бути живим: учені знайшли організм у кристалі, якому 830 млн років – фото

sciencealert.com

Дивовижне відкриття

Геологи зафіксували у кристалі кам'яної солі, віком 830 мільйонів років, залишки доядерних водоростевих живих організмів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням Science Alert.

Йдеться про зразки, взяті із фітоценозу Брауна (добре задокументованої стратиграфічної одиниці неопротерозою) у 1997 році. Всередині було виявлено органіку у твердій та рідкій формі, що відповідає прокаріотичним та еукаріотичним клітинам.

Деякі зразки демонструють ознаки розпаду, а ось інші мали аналогічний рівень флуоресценції, що і сучасні організми – це вказує на відсутність пошкоджень. Тобто, є версія, що деякі організми досі живі.

Рідина всередині кристала – потенційно придатне місце, щоб там існували мікроскопічні колонії. Це відкриття може сприяти пошуку слідів життя на нашій планеті та інших, де існують значні поклади кам'яної солі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що з'явилася нейромережа, яка вміє визначати расу людини за рентгенівським знімком.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ