Ілон Маск

Ілон Маск віддав $5,7 млрд – куди саме вони надійшли

Instagram / elonmusk

Цілком можливо, що Маск перевів кошти на рахунок власної організації

Відомий американський бізнесмен Ілон Маск перевів близько $5,7 млрд у благодійну організацію, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Market Watch.

Голова та засновник Tesla ще у листопаді 2021 року пожертвував акції своєї компанії благодійній організації, назва якої не розголошується. На що саме було пожертвовано також невідомо.

Це відбулося за кілька днів після того, як Всесвітня продовольча програма ООН повідомила Маску, як саме його гроші можуть допомогти у боротьбі з голодом. Ця версія є однією з найпоширеніших.

Представники Всесвітньої продовольчої програми ООН відмовляються від будь-яких коментарів, посилаючись на дотримання конфіденційності.

"Щоб поважати конфіденційність наших донорів, практика WFP завжди полягала в тому, щоб залишати будь-яке розкриття можливих внесків самим донорам", – відмітив речник Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) Стів Таравелла.

Коли Девід Біслі, директор Всесвітньої продовольчої програми ООН, активно закликав заможніх людей по всьому світу взяти участь у боротьбі з голодом, то особливо виокремив Ілона Маска і Джеффа Безоса. 

Маск відмітив, що готовий виділити кошти, але лише у випадку, якщо ООН розкаже, як саме вони можуть врятувати людство від цієї проблеми. Трохи згодом йому надали детальний план, який оцінювався у $6,6 млрд.

Цілком можливо, що Маск перевів кошти на рахунок власної благодійної організації Musk Foundation, яка була заснована у 2002 році. Звідти він зможе фінансувати інші проєкти.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що всього 2% грошей Ілона Маска можуть подолати голод у світі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше