тест на вагітність

"Ізоляція на 18 років": дівчина повідомила хлопцю про вагітність, але він сприйняв її за хвору на COVID-19 – курйозне відео

Shutterstock

Це відео розлетілося мережею і за чотири дні зібрало 33 млн переглядів

Вагітність – один з найкращих етапів у житті закоханих. Однак, реакція партнерів на цю новину буває різною та інколи зовсім несподіваною. "Дивогляд" повідомляє, як один хлопець при новині про позитивний результат тесту почав перейматися за здоров'я коханої.

Користувачка мережі Ханна Алексіс Грейс поділилася на своїй сторінці у TikTok відео-історією і розповіла, як її хлопець переплутав вагітність з коронавірусом. 

 
Ханна зробила тест на вагітність і надіслала обранцю фотографію позитивного результату і написала, що її погане самопочуття останнім часом було спричинено саме цим. Однак, ймовірно, що чоловік на ім'я Чарлі не одразу зрозумів який саме тест зробила його кохана і почав перейматися через її здоров'я.
 
Тоді Чарлі перепитав, чи не жартує дівчина. На це Ханна відповіла лаконічно: "Ні, мене буквально трусить. Я панікую".

Така реакція чоловіка стала несподіваною для жінки, яка була впевнена, що її обранець зрадіє. Однак його наступне повідомлення розставило все на свої місця:

"Все добре, не панікуй. Нам лише доведеться самоізолюватися на 10 днів",  – написав хлопець.

Ханна зрозуміла чим була викликана така реакція її коханого і повідомила йому, що зробила тест на вагітність, а не на виявлення COVID-19. 

"Чарлі, я вагітна", – пояснила дівчина.

Це курйозне відео буквально розлетілося мережею. За чотири дні воно зібрало 33 млн переглядів та чималу кількість коментарів:

  • "10 днів ізоляції? Спробуйте 18 років";
  • "Ох, це триватиме довше, ніж 10 днів, любі";
  • "COVID справді дістався всюди";
  • "10 днів ізоляції – це блискуче. Вітаю вас обох";
  • "Це насправді змусило мене сміятися вголос".
@hannahalexisgrace

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що майбутній батько вирішив випробувати на собі, з якими труднощами має справу його вагітна дружина.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше