Чоловік з животом

Майбутній батько вирішив випробувати на собі, з якими труднощами має справу його вагітна дружина – відео

maitlandhanley / TikTok

Користувачів мережі розвеселив такий досвід майбутнього батька

Вагітність – один з найцікавіших, але разом із цим найважчих періодів у житті кожної родини. Зокрема, непогано дістається й чоловікам, які не розуміють, що значить бути вагітною. "Дивогляд" повідомляє, що родина з Австралії вирішила провести експеримент в ході якого чоловік одягнув на себе накладний живіт. 

Мейтленд Ханлі – майбутній батько. Він захотів відчути на собі всі проблеми та труднощі з якими стикається його дружина. Для цього він вдягнув на себе саморобний живіт та провів у ньому певний час.

Живіт Мейтленд створив самостійно з підручних матеріалів: кавуна, дині та харчової плівки. Чоловік виконував найпростіші дії, які у звичайному житті не викликають складнощів: зав'язати шнурки, встати з ліжка, присісти. Мейтленд відмітив, що з животом їх робити значно важче. Результатом він поділився на своїй сторінці у TikTok.

@maitlandhanley

@maitlandhanley

Користувачів мережі розвеселив такий досвід майбутнього батька. Дівчата, які пройшли цей етап відмітили, що це лише частина того, що їм доводиться терпіти, будучи вагітними. Вони поділилися з чоловіком порадами, які допоможуть йому ще більше зрозуміти свою дружину:

"Сечогінного напитися, і бажано викликати нудоту, тоді щось віддалено наближене вийде", – йдеться у коментарях.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що жінка у незвичний спосіб повідомила своєму чоловіку про вагітність.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ