Батько із донькою

Учені розповіли, чому чоловікам не варто зволікати з батьківством

http://inlviv.in.ua

Батьківство – дуже відповідальна справа, до якої треба бути готовим. Багато-то відкладає перехід на цей етап життя. Багато-хто вважає, що їм зарано і треба спочатку побудувати кар'єру та заробити на життя.

Однак, учені запевняють, що чоловікам не варто зволікати із цим, оскільки у подальшому можуть виникнути проблеми. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на MedicalXpress.

Скандинавські науковці провели дослідження під час якого проаналізували, чи впливає вік партнерів на успішність проведення ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення) або ІКСІ (інтрацитоплазматична ін’єкція).

В ході спостереження фахівці провели аналіз 4833 циклів ЕКЗ/ІКСІ, у яких брали участь понад 4 тис чоловік. Шокуючим стало те, що лише у 40,8% народилася жива дитина, організм якої може повноцінно функціонувати. 

Цей факт вчені пояснюють тим, що у більшості цих випадків чоловік був старшим за жінку. Разом із цим, науковці відмітили, що цикл ЕКЗ/ІКСІ був більш успішним у молодих чоловіків, вік яких становив до 50 років. 

"Батьківський вік – понад 50 років значно впливає на ймовірність народження живої дитини при використанні допоміжних репродуктивних технологій", – пишуть дослідники.

Враховуючи це, дослідники закликають чоловіків не відкладати батьківство, оскільки з часом ця процедура ускладнюється. 

Читайте також: Як правильно займатися сексом, щоб зачати дитину – експерт.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ