Вагітна жінка

В Індії неповнолітня народила дитину за відео в YouTube, бо тримала вагітність у таємниці

Shutterstock

Батьком новонародженого виявився 21-річний чоловік

17-річна мешканка Індії вирішила не розповідати батькам про свою вагітність та самостійно народити завдяки відеоінструкціям із YouTube. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Independent.

Це сталося у місті Коттаккал. За словами дівчини, вона приховувала свою вагітність від батьків завдяки тому, що її мама має поганий зір, а батько – нічну роботу, внаслідок чого відсипається вдень.

Окрім цього, вона спеціально користувалася вільним одягом, який приховував живіт. 17-річна мама стверджує, що одразу почала вивчати тему пологів на YouTube після усвідомлення своєї вагітності.

Це їй допомогло самостійно підготуватися до пологів, а також навіть перерізати пуповину ножицями. Втім, через кілька днів увагу її батьків привернув крик в оселі, після чого вони помітили дитину та відвезли її з неповнолітньою мамою до лікарів, які їх обстежують.

Правоохоронці змогли знайти батька новонародженого, яким виявився 21-річний чоловік.

"У них були стосунки. Якось він прийшов до неї у гості, і вони зайнялися сексом", – розповіли у поліції.

Батьки дівчини знали про їх романтичні стосунки, а тому планували зіграти весілля після того, як дівчині мало виповнитися 18 років. Однак, дочка все одно не розповідала їм про вагітність, бо боялася розбіжностей між родинами.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Закарпатті 11-річна дівчинка незабаром народить дитину.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ