Вагітна жінка

"Наймолодша породілля": на Закарпатті 11-річна дівчинка незабаром народить дитину

Shutterstock

У мережі запропонували небайдужим допомогти майбутній матусі та її родині і "скинутися" грошима на одяг та іграшки

У Берегівській громаді, що на Закарпатті, 11-річна дівчинка незабаром народить дитину та стане наймолодшою породіллю в Україні, повідомляє "Дивогляд".

Дівчина має народити наприкінці листопада, або початку грудня. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів місцевий журналіст Михайло Папіша.

Працівник медіа визначив цей інцидент сенсаційним і зазначив, що незабаром Берегівська громада прославиться наймолодшою породіллю на території нашої держави:

"Цією молоденькою породіллею має стати 11-річна мешканка циганської народності з Гаті, де також є поселення ромів. Анонімні джерела у райлікарні, яким довіряємо, повідомляють: майбутня мати-циганочка дуже красива, а перебіг вагітності відповідає  медичним нормам", – написав Папіш.

Журналіст запропонував небайдужим допомогти майбутній матусі та її родині і "скинутися" грошима на одяг та іграшки.

Однак, читачі та підписники не лише не захотіли допомагати, а ще й закцентували на непрофесійності чоловіка:

"А де у Вашій історії про дві кримінальні справи: зґвалтування неповнолітньої та неналежне виконання батьківських обов'язків? У такому віці дитина, будь-якої національності, має ходити до школи та гратись в ляльки. Якщо ми будемо так гарно це сприймати, то ця країна приречена!", – резонно зазначила одна з українок.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Чернігівщині 13-річна дівчина народила дитину.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ