Знахідка у Мілденхоллі (графство Суффолк)

У Великій Британії 13-річна дівчинка знайшла сокири бронзової доби, яким 3,3 тис років – фото

James Linsell-Clark / SWNS

Дівчинка мріє стати архітекторкою, але все одно обожнює блукати з металошукачем околицями

Малолітня мешканка Великої Британії Міллі Хардвік завдяки металошукачу знайшла багато артефактів, яким понад 3,3 тис років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

13-річна дівчинка мешкає у Мілденхоллі (графство Суффолк). Там вона та її 51-річний батько Колін прогулювалися, під час чого зробили цікаве відкриття.

За словами 48-річної матері школярки на ім'я Клер, артефакти вразили досвідчених археологів, бо Міллі знайшла одразу 65 частин сокир бронзової доби. За словами дівчинки, вона часто знаходить різні цікаві предмети завдяки металошукачу.

Більш того, вона це робить за власним бажанням – британка обожнює блукати з цим пристроєм околицями, незважаючи на те, що мріє стати архітекторкою. Це хобі вона перейняла від батька, який теж шукає артефакти у полях Східної Англії.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як археолог-аматор знайшов місце стародавньої битви римського легіону і цікаві артефакти.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ